Adamos00

Kolik stojí založení vesmírné společnosti?

Odpovědi
Drap

Co to je vesmírná společnost? Chceš s vesmírem obchodovat? Pokud se zaregistruješ na živnostenském úřadě, budou poplatky stejné jako u všech ostatních společností podle typu.

kelley

1000Kč – živnost volná. A zaškrtni si:
34. Výroba, vývoj, projektování, zkoušky, instalace, údržba, opravy, modifikace a konstrukční změny letadel, motorů letadel, vrtulí, letadlových částí a zařízení a leteckých pozemních zařízení
64. Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd
A velkoobchod, maloobchod, zprostředkování a poradenskou činnost bych tam nechal taky, to se vždycky hodí…

Zdroj: http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/zivnost/pri­loha4.aspx