fortin

Kolik stojí vysokozdvižný vozík?

Nejlepší odpověď
Hykam

Na to se špatně odpovídá nový klidně i 500 000kč starší se dá sehnat klidně i za 20 000 – 30 000 kč

Další odpovědi
tom004

Tady je odkaz na nové i s cenama

Zdroj: http://www.vy­sokozdvizne-voziky.cz/index­.aspx

Michal Kole

Statisíce

panenka

Známý si to ted bude koncem Dubna kupovat a mojému a mě řekl že za něho dá 100000 kč

venkovan

Jaký? Jak má být silny, jak vysoko zvedat, kde bude pracovat … .
Není lepší so to zadat do vyhledávače a prošťourat prodejce?

elektrikář

ZKUSTE se poptat Desta Děčín to je výrobce Občas berou starší při nákupu nového jako proti účet.Právě jsem to skusil nevíte co si vybrat, nové i repasované

Michálek1245

Dost na to, aby se vám více vyplatila půjčovna vysokozdvižných vozíků Praha https://www.i­sermat.cz/vyso­kozdvizny-vozik/ , pokud ho teda nemáte na denní ježdění do skladu . Tam pak vyzkoušejte tu Destu, jak vám tady někdo radí. Za mě osobně se to ale zkrátka a dobře moc nevyplácí, protože to je prostě drahá sranda.