Elk

Kolik stojí výměna satelitní karty skylink?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Výměna karet

31. 12. 2012 skončí podpora kódovacího systému CryptoWorks a již nyní není možné na kartách s tímto systémem spouštět placené programy. Tyto karty je možné vyměnit za nové se systémem Irdeto.

Pro zákazníky, kteří si zakoupili nový satelitní přijímač s dekodérem/modulem Irdeto, ale stále vlastní kartu CryptoWorks, kterou v novém přijímači nelze použít, je připravená karta Skylink Výměna.

Jedná se tedy o výměnu původní karty se systémem CryptoWorks za novou kartu se systémem Irdeto ICE. Karta Irdeto ICE je pro uživatele výhodná v tom, že funguje jak v přijímačích s dekodérem Irdeto, tak i v přijímačích s dekodérem CryptoWorks, což ocení hlavně uživatelé, kteří chtějí používat novou kartu Irdeto, ale nechtějí měnit svůj satelitní přijímač.

Seznam satelitních přijímačů s certifikovaným dekodérem Irdeto označených Skylink Ready najdete na stránce Satelitní přijímače.

Upozornění: Před registrací karty Výměna ověřte její kompatibilitu s vaším satelitním přijímačem. Více informací zde.

O kartě Skylink Výměna

Karta Skylink Výměna je určena výhradně pro registrované zákazníky s kartou CryptoWorks. Tyto karty mají sériová čísla začínající 0000285, 03436 a 01976

Doporučená cena: 600 Kč

Jak výměna probíhá

Po registraci karty Skylink Výměna dojde k deaktivaci původní karty CryptoWorks. Všechny programy aktivní na původní kartě budou převedeny na kartu Skylink Výměna.

Jak provést výměnu

Kartu Výměna je možno zakoupit v prodejnách satelitní techniky, nebo objednat přes registrační web Skylinku na dobírku.*

Kartu Výměna je třeba registrovat přes registrační web Skylinku do 20 dnů od vložení do satelitního přijímače. Kartu je možné registrovat prostřednictvím našich partnerských prodejen, nebo přes registrační web Skylinku.

Jak registrovat kartu Výměna

1. Zapněte satelitní přijímač s vloženou kartou CryptoWorks. Přepněte na program ČT1 a ověřte, zda funguje.
2. Vyjměte kartu CryptoWorks a vložte kartu Výměna. Vyčkejte několik minut, než začne program ČT1 opět fungovat. Kompatibilitu přijímače s kartou ověříte přepínáním na různé programy.
3. Co nejdříve zaregistrujte kartu Výměna dle postupu uvedeného v balení karty.
4. V okamžiku registrace se na novou kartu Výměna přenesou všechny programy z původní karty a karta CryptoWorks bude nejpozději do 24 hodin po registraci deaktivována.

*Poštovné hradí Skylink.

Zdroj: http://www.sky­link.cz/karty-21.html#V%C3%B­Dm%C4%9Bna+ka­ret