usteman

Kolik stojí výbava na šerm??

Kolik stojí výbava na šerm, protože bych chtěl začít.

Nejlepší odpověď
leorespect

Šerm patři k nejbezpečnějším sportům vůbec a současné šermírské vybavení je velmi bezpečné.ALE NENÍ LEVNÁ…Hele,jedná se o historický čí sportovní šerm?V tom je i cenový rozdíl…

Další odpovědi
Q

Ať už historický, nebo moderní – počítej docela se slušnými náklady… Jen meč na historický šerm 5–10tisíc 🙂, ale některé oddíly či skupiny dokáží do začátku něco půjčit, zvláště pokud vystupují a jsou výděleční 🙂

Jakub Tlapal

Do začátku ti stačí pár věcí, které si můžeš objednat třeba tady . Seženeš všechno na jednom místě a postupně si můžeš věci přikupovat. Samozřejmě počítej s tím, že jsou tam nějaké pořizovací náklady, ale to je tak u každého sportu, když s ním začínáš a chceš v něm být dobrý 🙂 .