Heřman

Kolik stojí (vstupní) (povinná) lékařska prohlídka (PLP).

Nejlepší odpověď
anonym

První (vstupní) lékařská prohlídka při změně lékaře je bezplatná. Absolvovala jsem ji před 6 týdny a divila jsem se, že v tomto státě je ještě něco zdarma. Bylo, včetně odběrů krve a provedených rozborů (včetně rozboru na borelie).
Pokud jde o lékařské prohlídky při změně zaměstnání a pod., tak tady činí částka 300,– Kč a solidní zaměstnavatel ji zaměstnancům proplácí.

Další odpovědi
Bobule

Každý lékař to má jiné. U jednoho stovku, u druhého pětistovku a u třetího zdarma. Bohužel žádný řád na to není.
Některé pojištovny ještě mají v rámci svého balíku proplácení těchto služeb. Já mám třeba docela 213 a tam jsou hezké bonusy a slevy.