filipes03

kolik stoji visilac wi-fi ?

Odpovědi
tyrox

Dobrý den,takže vždy záleží na dosahu a rychlosti přenesených dat,ale průměrná cena wifi vysílače je tak 600 Kč (už slušný modem),doporučuji koupit přes www.alza.cz seženete to tam rychle a levně, s pozdravem tyrox

Alesh

visílač? 🙂 Když už, tak vysílač! Jinak se správně označuje jako wifi router, stojí různě, standardně okolo litra…

Zdroj: http://www.al­za.cz/sitove-prvky/broadband-routery/18843092­.htm

Bedy

Měl jste na mysli wifirouter, že?
Ceny wifi routerů jsou slušné, dají se pořídit od nějakých 400 Kč. Osobně mám dobré zkušenosti s routerem TP-Link TL-WR340G. Je jednoduchý, skladný, pro pokrytí bytu nebo menšího domu výborný.

Pokud máte nějaký DSL internet, bude potřeba ne wifirouter, ale wifimodem – to si dohodněte s poskytovatelem (například O2, UPC, U:fon apod.)
Dnes už ale běžně ty velcí operátoři dávají wifimodem.