bolak

Kolik stojí umělé žábry?

A hlavně kde se to dá koupit?
Doplňuji:
mowla: jaktože ne? dyť jsem o nich četl > http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/254273-umele-zabry-umozni-lidem-obejit-se-pod-hladinou-bez-tlakovych-lahvi.html

Nejlepší odpověď
anonym

Funkční autonomní zatím neexistují – o komerční produkci ani nehovoře.
Ještě si počkej…
Doplňuji:
Nesmíš věřit všemu, co se kde dočteš – a už vůbec ne takovému bulváru…
😁
OK – princip je ´jasný´. Praktické provedení ovšem ještě poněkud pokulhává – zejména pokud jde o velikost zařízení.

Další odpovědi
huxa

Já ti je klidně prodám a rovnou naoperuji za dva miliony.

arygnoc

jó, novinky. ;)

:-Q

Questman

Termín „v budoucnu“ si novinky.cz vykládají často velice osobitě… Někdy je to rok, někdy dva, někdy deset, padesát, sto a někdy nějaké nám neznámé časové období v nám rovněž neznámé alternativní realitě :)

mosoj

Nejlepší žábry jsou tak velikosti 2 – 3 a dají se občas sehnat i zadarmo.