Já...

Kolik stojí Stanovení ceny OBECNÉ (=obvyklé) u parcely orné půdy (kvůli dědictví) Znalcem a kolik RK? Máte zkušenost?

Potřebuji u 3 parcel orné půdy (dohromady cca 2 ha) a jedné parcely zahrady (cca 400m2) stanovit (kvůli dědictví) cenu OBECNOU (=obvyklou).

Nevíte kolik to může stát u Znalce a kolik u RK? A kdo je z nich – obecně – levnější?

Notářce, která je mi k dědickému řízení soudem přidělena, je jedno, jestli to bude od Znalce či od RK.

Odpovědi
Drap

Nedá se určit. Ceny jsou smluvní. Někdy může být levnější realitka jindy soudní znalec. Musíš se zeptat na více místech a ceny porovnat.