Oprah

Kolik stojí rovnátka

Jaká je přibližná cena rovnátek od-do kč.Chodim k soukromému zubaři,tak to bude asi dražší.Jak dlouho trvá než zubař rovnátka nandá.

Odpovědi
Gabilka

Hodně záleží na tom jaká rovnátka bys měla, sundavací jsou prý levnější, než fixní (nesundavací). Mě když dávali rovnátka (cca 10 let, tak stály jedny tuším buď 3000. Takže oboje fixní 6000kč.(jde to i na splátky, pokud se s paní doktorkou dohodneš) Jak dlouho to trvalo to si už nepamatuju.

Teď to bude ale určitě dražší! Chce se to pozeptat třeba u různých lékařů.

holčička

No mě trvalo než mi je nandala asi 1–1/2roku.Měla jsme je 2 roky a bylo to nepříjemné hlavně když ti je upravovala.Já jsme paltila každou navstevu 1000kč a obecne jsme investovala 16000kč a rovnatka na noc staly 1500kč a jeste k tomu nejake drobnosti.Držím palce att ti to co nejlip dopadne.