?????

Kolik stojí potisk trička?

Nejlepší odpověď
www

Je to různé z mnoha důvodů.
Více zde:
Doplňuji:
Jen několi důvodů: vlastní fotografie/obrázek či vzor, velikost/kvalita potisku, ap.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=po­tisk+tri%C4%8Dk­a+k%C4%8D&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

Další odpovědi
theoriginani

Podle toho, jak velký a kvalitní potisk chceš, to stejně kvalita trička, barvy… Je to individuálně…

XenieRo

Čau, tak na shopu čistý triko nakupuju poměrně často. Dostala jsem se na ně díky tomu, že jsem potřebovala vyřešit potiskt triček a oni jediný mi ve všem vyšli vstříc. Pak jsem se koukala i na jejich nabídku a začala tam objednávat. Mají totiž fakt kvalitní, bavlněný věci, takže tak.

XenieRo

Ahojky, prosím vás, našla jsem si na webu tento shop. Prodávají bavlněný věci a zároveň zajišťují potisk – https://www.cis­tytriko.cz/ Je tu někdo, kdo si u nich nechal dělat potisk? Jak jste byli spokojeni?

SuzanKa

Ahojky, ja se na tento shop cisty triko zrovna chystám obrátit :) Docela dost ho doporučují, tak jsem zvědavá.