DusanOrlik

Kolik stojí portrét,v Praze na Karlovém mostě?

Zajimámě cena proto,že bych se možná nechal namalovat a pach by to koupil…

Nejlepší odpověď
MacChill

Tak to nechoď na Karlův most plno lidí ti to udělá nekolikanásobně levněji. Ta je to jen jako lákadlo pro turisty

PS: na Karlově mostě

Další odpovědi
HDMI

no když jsem tam naposled byl tak to stálo od 250 kč do asi 1000kč.ale je pravda že někteří ti to udělají desetkrát levněji a možná i líp.

kocickaaa

já si nechávala dělat za 7OO a ještě jsme to ukecávali:), ale podlě mě to stojí za to. My jsme trefili skvělýho malíře :)