kosaaaak

Kolik stojí podchod?

Tudle jsme ve zprávách viděli nějakou křižovatku na který už umřeli za posledních 10 let asi 4 chodci, nebylo by jednodušší udělat tam podchod, aby neumírali lidi, nebo je to vážně tak drahý? Ví někdo kolik takový vybudování podchodu stojí, ať si to můžu vydělit na kalkulačce počtem mrtvých osob a vypočítat si průměrnou cenu lidského života?

Nejlepší odpověď
mosoj

A naní snazší být obezřetný a dávat pozor ?

Co takhle odstranit všechny stromy od silnic, protože do nich občas namyšlený a sebevědomý řidič narazí ?
Jo a na železničních přejezdech udělat podjezdy, protože někteří řidiči neví k čemu ten přejezd slouží!!! atd. atd. .

Další odpovědi
anonym

průměrná cena lidského života? nněkdo zabijí i pro 200kč někdo za svoji ženu dá i 100'000'000 kč, takže toto je cena lidského života :)

MrGandy

Ale tady nic nevyřešíš …

iceT

Podchody sice jsou,ale lidé je stejně nevyužívají,po­lovina lidí co u nás vyleze z autubusu u autobusového nádraží,stejně leze přes cestu bez přechodu místo,aby ten odchod využili…

mj81

U nás (Plzeň – Košutka) se podchody stavěly společně s tramvajovou tratí v 80. letech a teď se naopak ruší, zasypávají a nahrazují přechody pro chodce. Jednak jsou podchody nepřístupné pro kočárky, důchodce, invalidní vozíky apod., jednak jsou tu pořád nějaké náklady na opravy osvětlení, čištění podchodů využívaných opilci jakon WC a sprejery jako plocha pro malování, výměny rozbitých skleněných výplní a jednak se do nich potmě každý bojí jít a radši prolézá zábradlí. Takže asi tak.