Kolik stojí Plzeňský ležák ve vašem okolí?

U nás Plzeňský ležák stojí momentálně 18.90, když před tím stál 20.90 a on to je opravdu ležák, protože ho nikdo nekupuje! Vedoucí sámošky říkal, že ho dá do tomboly jako sponzorský dar, aby se ho zbavil!

Nejlepší odpověď
Emefej

Lahvové nepiju, točené v mojí hospodě stojí 30 Kč.

Další odpovědi
Klaproth

Točené u nás v hospodě – 32 Kč, lahváč – netuším.

gecco

😉
Lahvové nevím, točené od cca 35,– Kč do nadmořských výšek…
Inu, Praha…

BANAN93

Když už piju plzeň tak točenou :D a stojí tu asi 28,– nejsem moc pivař spíš vodku nebo whisky s colou

lexx

to nevím, tak drahý láhváč nikdy nekupuji, za dvacku až 24 Kč seženu knajpu s točeným a to se nedá srovnat

anonym

Před dvěma týdny stála lahev v penny 17.90.ted plechovka-19.80.
http://www.ku­pi.cz/letak/pen­ny-market-letak-vanocni-delikatesy?page=4
Piju prazdoj jen občas, většinou patoky z Braníku.

marci1

Lahvové 23,90 Kč (u nás to taky moc nikdo nekupuje) a točené jsem měla nedávno za 33,00 Kč. 🙂

Drap

Vůbec netuším.

nosahosa

Pivo nepiji, ale jestli myslíš Pilsner Urquell tak jsem ho dneska viděl v Bille za asi 16,90 korun. :)

quentos

U nás ještě víc jak v Praze, nestydí si říct i 38.-…

RyuzakiKate

V klubu, kam chodím, stojí lahvovej kolem 50 korun, když si to koupil známej, tak jsme se mu smáli, že je padlej na hlavu. Páč točená dvanáctka z našeho pivováru je za symbolickejch 20 korun.^^

Lamalam

Čepovaná Plzeň u nás stojí 36 Kč.

anonym

Jugar změnil názor?