ptáč

Kolik stojí pivo na benzince?

Nejlepší odpověď
gecco

Cca 1,5 – 3 x tolik, co v maloobchodě…
😉

Další odpovědi
lexx

na každé jinak…zrovna jak benzín

mosoj

Nevím já mám auto na benzín.

Klaproth

Na každé jinak.

ptáč

Mám žížu ale peníze v hotovosti ne, jen kartu. Asi tedy půjdu.

Mc Merkurion

a to nemáš doma zásoby? co kdyby přišla ňáká pohroma? no bejt na suchu a bez cigára > to je teda noční můra,až mě zamrazilo…

gecco

😉
Karta je OK – ale je to drahé pití…
😉

ptáč

Není to tak hrozné; moje oblíbená značka Zlato 1,44 L za 45,– v OMV, Gambrinus v PET za 56,–. / Trafika nonstop: Plechovka piva Starobrno 11° za 25,–
A karta je opravdu OK.