ona neví

Kolik stojí Pirsing v HK v nemocnici?

Ráda bych si s kámoškou nechcela udělat pirsing. Chce abych s ní jela do Hrace. Každopádně bych byla ráda aby to vyšlo na co nejmíň peňěz. Proto prosím o odpověď člověka, kretý s tím má už nějaké zkušenosti. Předem někuji za odpovědi.:)

Odpovědi
terry

A zeptat se v HK v nemocnici tě nenapadlo?

Michal Kole

Žádný si nedávej.

Doktoři to nemají rádi

anonym

Pírsing je propíchnutí části těla a vložení něčeho do dírky.
Tak to ti udělám za pade :DDDD
Vezmu velký šídlo a dírku ti udělám :DDD
Sakra holka nedávej si to, bolí to, možná teď je to hezké, ale pak budeš mít dírku. A co třeba v puse? Napiješ se a poteče ti z ní jak z cedníku.

BANAN93

ukaž to rodičům jako dárek pod stromečkem :D