shark_2

Kolik stojí oprava Samsung Galaxy S2 v servisu?

Dobrý den, dostal jsem mobil Samsung Galaxy S2 určený k vyhození. Rád bych jej ještě zkusil opravit, v servisu jsem zatím nebyl a trochu se děsím ceny, na kterou by to natáhli :) Od majitele toho mobilu vím jen toto: de facto si dělá co chce a žije si vlastním životem, někdy se nezapne, někdy zapne. Někdy běží celý den, jindy zase jen tři hodiny. Čili nejspíš baterka. Blbne propojení s PC, tudíž bych to viděl i na špatný konektor. Když baterku strčím do mobilu, ihned se sám zapne a na displeji se ukazuje ikona nabíjení a nejde nic dělat. Ve výsledku bych to tedy tipoval na špatný konektor, baterku a základní desku. Pokud nějaká erudovaná osoba má podobné zkušenosti, budu rád za každou odpověď. Děkuji :)

Odpovědi
jáára

Politej.
Nemá smysl opravovat.

Nechápavé

Neopravuj,
Oprava by stala hodne,radeji kup novy stejne je to uz dost stary mobil