CarJa

Kolik stojí oprava iPhonu? A kde si ho opravit když je kupován Americe?

Kolik cca stojí oprava dikitalizéru iPhonu? A kde ho nechat opravit? Když jej mám ze zahraničí?
Doplňuji:
Omlouvám se za chybu: dikitizéru

Odpovědi
zistan

Záruční opravu provede jen prodejce. Opravu kterou zaplatíš ti udělá každý servis zaměřený na tvuj tip telefonu

rupidup11

Opraví to v každém pozáručním servisu. Ale dávajte si pozor aby měli kvalitní díly a záruku na opravu. Mám prověřený servis https://www.a­tronic.cz/con­tent/5-iPhone-servis