zjentek

Kolik stojí odvysílání reklamy v rádiu Evropa2?

Tak abycho nemuseli konkrétně specifikovat jaká reklama, tak řekněme třeba přesně taková, jako ve zmiňovaným rádiu pávě teď běží na www.Odpovědi.cz.
Já tu dřepím, poslouchám tu Evropu a oni mě sem porád posílaj, takže je to dotěrný, no ale pro někoho nemusí, kdo tu nedřepí...... žejo.
Takže, na kolik vyjde jedno přesně takový opakování v ranní show s Marešem a to by mě zajímalo.
Rozhodně nejsem zvědavý, je jasný, že jsou tady denně STOVKY nicků, ale........
Pokryjí ji zisky z jednoho takovýho uživatele? Třeba země?

Odpovědi
Kepler

Základní otázce jsem celkem rozuměl, odpověď by ti mohla dát jenom redakce Evropy 2, ale stejně by ji nedali. Zbytku nerozumím.

Klaproth

Reklamu v rádiích obvykle prodává Radiohouse. Tady mají loňský ceník – http://www.ra­diohouse.cz/_fi­les/cenik_2015­.pdf
Nejdražší spot je mezi 6:00 až 9:00 za 24000 Kč za 30 vteřin.

zjentek

K zamyšlení:

Ne každý češtinář rozumí všemu.
Zjentek ;)

Kepler

No, já zrovna češtinář nejsem, od toho tady jsou jiní. Já se jenom snažím o kvalitu otázek a odpovědí. Sem tam napíšu valašsky, občas slezsky. No a?

zjentek

A čemu ni, to by němňau byč problem. Ja ho s tym nimam!