Mili @

Kolik stojí nejdražší fotografie na světě 99 Cent II?

Nejlepší odpověď
hanulka11

V roce 2007 byla prodána historicky nejdražší fotografie, první s cenou nad 3 miliony USD. Jedná se o sérii dvou fotografií „99 cent II, Diptych“ od fotografa Andreas Gursky. Fotografie byla vydražena za 3.3 mil. USD (pesimisti hned řeknou nojo, to je cena za dvě, to znamená že za každou dostal jen polovic) na aukci v Sotheby's

Zdroj: http://blog.fo­tobanka.cz/2008/01/­nejdra-fotografie-na-svt-33-mil-usd.html