Martin Tomča

Kolik stoji na vietnamské tržnici iphone?

??????

Nejlepší odpověď
cochee

Hmmm, na to, že ten iPhone bude opravdu iPhone, bych vůbec nespoléhal. Spíš bych řekl, že u Vietnamců iPhone nekoupíš.

Další odpovědi
gecco

…kojik dááč?
…čšučí, čšučí, mame aj ikikel
___
Prosím tě – můžeš aspoň přibližně určit, kterou tržnici máš na mysli, ve který den a který iPhone myslíš???
___
Asi ne – tak si běž za roh dát pár facek, běž se proběhnout, vyspi se, důkladně se zamysli – a pak si dáš pár facek sám od sebe – protože myslící člověk takovou otázku nemůže položit bez následků pro něj samého…
!!!

Mirdas

Vůbec nic.
Neboť iPhon tam neseženeš.