Beer4Real

Kolik stojí na Kubě benzín/nafta?

Průměrný kubánec má plat v přepočtu 400kč, tak za kolik tam teda načerpají plnou nádrž do těch starých aut z 50. let co tam jima jezdí?
A to ty auta musí ještě žrát jak tank že jo :)

Nejlepší odpověď
briketka10

našla jsem toto
http://www.caribe-tour.cz/detail­clanku/rent-a-car-na-kube-1227525538
1 euro je 1,23 peso

Další odpovědi
Hamon

Trochu OT – Kuba začala prodávat nová auta. Prodává je stát za ceny cca čtyřikrát vyšší, než je cena obvyklá :)

knedlik123

a kolik tedy stoji ?dosud jeste zadna informace

briketka10

knedlíku
jeď tam na dovolenou a uvidíš
jinak do těch moderních aut je
na den nejlevnější za 49 euro..
auta padesátých let půjčují na
letišti za poplatek to by byla
jízda, ale já se taky nedozvím,
kolik ten benzín stojí do těch
starejch aut, když tam nejsem..

knedlik123

Briketko, dekuji za osloveni, kdyz uz mas blokovane kontakty(mimocho­dem, ceho se bojis?), takze knedlik-cestovatel tam ma zajet a pak nas informovat ? Skutecne jsem o tom na podzim uvazoval, pak padlo rozhodnuti na Dom.rep., ale pak se stejne nejelo.