redy

Kolik stojí na Fabii zadní malé okýnko?

Mám pojištění skel, událost jsem dnes nahlásila.

Okýnko jsem vytloukla sama, protože mi nefungoval centrál, baterie KO.

Vlastně mi nejde o to, kolik stojí, ale informovala jsem se a cena se pohybuje od 1000 do 2500 Kč.
Tak abych nebyla až tak za vola.
Děkuju.

Nejlepší odpověď
gecco

Samotné sklo rozhodně do litru (nové, samozřejmě jak kde, ale dá se okolo 7–8 set…).
Pak – + nalepení…
___
2500 je rozhodně moc, okolo 1000 OK…

redy

Tak abych doplnila – baterka stála 1800kč a nějaký drobný.
Práce 531kč.
No a teď v březnu technickou, a hurá do světa 🙂

gagaga

redy, ja jen doufam, ze nemyslite vybitou baterii v dalkovym ovladani! :))

  • iv-

redy

  • iv- néé já sem si to taky myslela, ale je to ta velká, potvora jedna.

Ale už jsem si přivezla novou, zítra příde kamarád aby mi ji vyměnil---
tu baterii 🙂

gecco

;-DDD