Rokio

Kolik stojí kvalitní posuvné dveře do kuchyně?

Dozvěděl jsem se, že do kuchyně nemůžou být nainstalovány normální kuchyňské dveře, ale pouze dveře posuvné.

Zajímá mě tedy, kolik stojí velmi dobré posuvné dveře do kuchyně, které dlouho vydrží?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží jestli chceš nechat si je udělat na míru, či běžně vyráběný standart, zda chceš dveře na stěnu, nebo do pouzdra. Počítej cca 1 – 5 tisíc.

XenieRo

Pěkný den, prosím o rady… potřebuju do kuchyně koupit digestoř. Kvalitní, co opravdu dlouho vydrží. Ale nevím, no… Jakou značku koupit. Jaké jsou vaše postřehy?