tomáš007

Kolik stojí krmivo pro kočku? za rok?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Záleží na tom, jestli budeš kočku krmit kvalitním krmivem, tak to odhaduji na cca 1000,–/měsíc, obyčejným tak polovinu. Kočka na rozdíl od psa nesní nic zkaženého, rozhodně bych nedávala zbytky lidského jídla.

Další odpovědi
bubukaa

podle plemena, kde žije a kolit toho sní pak taky kolik stojí granule a jídlo které jí dáš …

Michal Kole

Stejně jako pro psa. viz má odpověď http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-stoji-rocni-krmivo-pro-psa