pizlicka

kolik stoji kompletni rozvod elektriny v dome o velikosti 54m čtverečnich?

nemam prehled o cenách,kolik to muze asi stát? děkuji.aspon odhadem.

Nejlepší odpověď
briketka10

jen mě stál byt 23m2 komlet celý rozvod dvacet tisíc s revizí
( kopání, dráty, zásuvky, vypínače, světla, napojení bojleru atd..)
záleží na firmě já tu měla meloucháře, ale revizi dělá firma..
Doplňuji:
jojo, jak píše cukrar
já si to „bajlaj očko“ vypočítala sama a jim jsem
jen dala co budu chtít a ještě mi kopali stropy v
obýváku a koupelně, kuchyni to taky něco stálo
není to vše jen o elektřině je s nima i zedník ten
po nich zadělává to rozbouraný..

Další odpovědi
cukrar

opět souhlasím s geccem, příklad, zásuvka stojí od 60 do 500Kč … kolik jich budete potřebovat..
Ale když si uděláte sama rozpočet, vše co si přejete, podíváte se na internetový obchod, a připočtete práci 3 lidi 3 dny…
budete blíže k ceně…

zzzlatokopka

Nás to přišlo v domě cca 100m2 na 30tisíc, veškeré práce udělal manžel, jen el. to zapojil v rozvodové skříni.

Hodně drahá byla skříň na hodiny cca 5000kč, jistič asi 50kč, skříň na jističe 1000kč, drát 100m 800kč – potřebuješ alespoň 2balíky. No a pak záleží jaké si vybereš zásuvky a vypínače, to může být velký skok v ceně. Já má ABB za 100kč/kus.

Vše doporučuji koupit české, nenechat se nalákat na polské šmejdy.
Doplňuji:
Taky záleží, zda budou sekat do zdi, nebo se jim to povede protáhnout starou dírou.

gecco

Cena je i závislá na tom, kolik čeho kam budeš chtít…
Když ti napíšu 10 – 150 tis. Kč – nebude ti to k ničemu…
„Odhadem“ ti to nic neřekne…
Na elektriku potřebuješ projekt (a následnou revizi) – a projektant by ti měl vrámci projektu dát i hrubý rozpočet (protože projektant už bude vědět – kolik čeho a kam).
😉

Dochy

Hodně orientačně a hodně předběžně počítej kolem 10–15000 od slušného meloucháře. Záleží i na dispozici bytu (víc místností, víc kabelů a okruhů), požadovaných spotřebičích (elektrika v kuchyni, zásuvky pro elektroniku)…

A navíc přidám radu: Doporučili nám zásuvky u podlahy, že je to praktické a moderní. V mnoha ohldech ano, ale ne v bytě kde předpokládáš pohyb malých dětí.

a623682@drdr

Je to ruzny (hahaha, to rikaj asi vsichni, ze). Zalezi na tom, v jaky lokalite ses a jak draha je tam prace. Takze od 15 tisic az treba po 50 tisic.

petrdostal

Příspěvek smazán administrátorem.