odik

Kolik stojí jedna koupel?

Vím, že ceny vody budou rozdílné a každá vana je jinak velká, ale na kolik korun vyjde aspoň přibližně napuštění jedné vany teplou (akorát na koupání) vodou?

Nejlepší odpověď
dudu

Na to je docela složitá odpověď, u nás stojí hektolitr 45 stupňů teplé vody zruba 15 korun, ovšem hodně záleží na objemu těla koupajícího se. Kdysi jsem svoje dcery káral, že při koupání plýtvají vodou. Pak ovšem dcera nahlédla do koupelny, kdy jsem byl zrovna ve vaně až po krk ve vodě. Logicky reagovala, že jim káži vodu a sám piji víno. Zmlkla však ihned poté, co jsem postavil a spatřila asi ze třetiny naplněnou vanu. Takže jak se říká, babo raď.

Další odpovědi
irij

Vana 60. 150 .25cm(vody) jedno zatopení v kotli=chvilka času. topím dřívím z vlastního lesa.Dokud nebude otázka více konkretizována je to nesmysl.

zjentek

Sedm korun.