lodolod

kolik stoji jeden kravi koblich?

Nejlepší odpověď
anonym

Bylo by dobré tento dotaz směrovat přímo na chovatele. Podle otázky ale není zřejmé, o ktreré chovatele by mělo jít.
Tuhý exkrement skotu (krav,býků,vo­lů,jalovic a telat) je kravinec.
Koblihem je podle tvaru nazýván tuhý exkrement koně, jinak kobylinec.
Bylo by vhodnější, kdybys použil nějaký jiný odpovídající výraz pro trus, lejno, výkaly, výměšek.

Další odpovědi
arygnoc

pripomína mi to:

  • kolik stojí kapka kořalky?
  • nic.
  • tak mi nakapejte skleničku.

za „koblih“ nikto nič nebude chcieť, pokiaľ si tých „koblihov“ nenaložíte pár metrákov.

bežná cena na olomoucku je okolo 3 kč/kg, podľa sezóny, tj metrák za 300 Kč.

Xantyp

V albertu maji s marmeládou jeden za 5–8 Kč

dnb

Někde na statku si nasbíráš kolik chceš a ještě ti zaplatí (za úklid) :D