J.Mecir

Kolik stojí instalace OS do nového počítače?

Windows 8, notebook
Doplňuji:
No, celková cena, jak cena práce, tak i cena operačního systému

Nejlepší odpověď
beer

Najdeš tu už od 1890Kč http://operacni-systemy.heure­ka.cz/microsoft-windows-8-pro-cz-vup-3ur-00015/

Další odpovědi
anonym

V servisu cca 500,– až 1000,– Kč. Jinak podle domluvy.
😉
Předpokládám samozřejmě, že se ptáš na cenu práce, ne OS.
Doplňuji:
Aha – tak tady se kukni na ceny různých verzí Win8 – http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=windows+8 , ale – máš vůbec ověřeno, že na tom notesu Win8 poběží? 😉 Dej to někomu, kdo se opravdu vyzná – abys nakonec nekoupil OS zbytečně – a v tom případě nepočítej s nejnižší cenou…

Bedy

Windows 8 stojí +/- 2 500Kč, já si za instalaci účtuju 300–500 Kč, záleží jak hladce instalace jde. V ceně je zahrnuta instalace aktualizací + základních programů jako je antivir, kancelářský balík Office, čtečka PDF souborů apod. + vytištění papíru jak se k počítači chovat, jak jej udržovat v dobré kondici.
Vše je smluvní.