Kapicka

Kolik stojí holič?

Dobrý den,kolik stojí tak přibližně u holiče když by se ustřihlo zhruba 9–10 cm?A můžou k holiči sami i mladiství (14 let)?

Nejlepší odpověď
Anuket

Proč by nemohli sami? Můžeš jít sama. Cena se pohybuje různě, od 70 do xxx Kč. Je třebas se zeptat u holiče na opravdovou cenu, my nevíme, ke které kadeřnici chceš přesně jít a jaký má ceník. Na délce střihu nezáleží. Buď jsou ceny pevně dané (a je jedno, za ti střihne 3 nebo 30cm) nebo kadeřnici platíš podle času.

Další odpovědi
odpomass

V běžném kadeřnictví 40–150 korun, jak kde ;) Ony Dolní Kotěhulky a Praha mají ceny dost rozdílné…

Evasky

U nás ve Velké Polomi stojí stříhání 50–60 korun. Podle délky. Ale např. v Opavě stojí i 100 a více korun. To záleží na kadeřnictví a délce vlasů. Jinak i 14 letí mohou sami ke kadeřnici. Nemusí mít doprovod. Sami chodí i méně staří. :)