Kolik stojí el. přípojka na zahradu?

Na zahradě jsem postavil dřevěnou chatu a chtěl bych do ní zavést elektřinu.

Nejlepší odpověď
Rhapsody

Záleží na tom jak daleko máte přípojný bod. Energetici si od vás nechají postavit zděný sloupek na hranici pozemku včetně RISky, k tomu připočítejte cenu za kabel a začínáte cca na 10.000.- a můžete se vyšplhat klidně i na 50.000.- a více. Dále budete platit při připojení za každou ampéru, smlouvu atd. atd.

Další odpovědi
maka

podle toho jak musí být dlouhá kdyžtak na konci pardubic u rábů jsou zahradnické potřeby