lejla37

Kolik stojí čipová karta na autobus?

A co k tomu potřebuju? můžu to jít zařídit s babičkou? myslím měsíčník… Konkrétně v havířově jestli se to nějak liší

Odpovědi
bubukaa

v každém městě jinak

Výletník8

V Havířově údajně 180 nebo 100 Kč, podle čeho která cena, nevím. Jinak se cena po republice pohybuje od nuly (podmíněné nabitím určité částky nebo zakoupením časového kupónu v minimální ceně) zhruba ke 200 Kč.

Zdroj: www.3csad.cz/u­pload/editor/Fi­le/pdf%20na%20web/O­sobni%20dopra­va/obchodni_pod­minky_EM-CARD_HA.pdf