Natálka 21

Kolik stojí cesta kolem světa?

Nejlepší odpověď
anonym

Zalezi , jak by jste chtela jet. Pokud plout lodi , pak je i tam velky rozdil.
Jako na Titaniku. 🙂
Nejlevnejsi , vnitrni kabinka , ale bez oken , stoji na 100 dni 250 000 kc. S balkonem a v hornich patrech od 400 – 500 000 kc na osobu.
Plavba trva 100 dni , navstivite 28 zemi po celem svete a zastavek je asi pres 50.

  • iv-

Další odpovědi
led

Ono to nie je veľký rozdiel v cene medzi „-iv-Titanikom“ v podpalubí a cestou peši s batohom okolo sveta. Rozdiel je len v počte dní cesty.
Ak počítam podľa cesty redaktora televízie Joj po stopách „Okolo sveta za 80 dní“, samotné náklady na cestu vyšli na asi 500 tisíc korún.

Tom.Noddy

Několik zajímavých produktů nabízí Student Agency..viz. odkaz

Zdroj: http://www.stu­dentagency.cz/le­tenky/letenky-kolem-sveta/