ondra07

Kolik stojí cena vyřízení pasu?

Zdravím, od 15 let jsem měl cestovní pas, platnost už skončila, nyní mi je čerstvě 18 a potřebuji nový pas.

Jak je to s vyřízením, proč nejde ten starý pas nějak prodloužit? Prý se musí objednat nový a zaplatit za to. Přijde mi, že to je fakt blbost, když už jsem pas měl, tak abych si vyřizoval nový a platil za to.. A kolik se za to platí, 600 Kč?

Děkuji za vaše názory a odpovědi.

Nejlepší odpověď
brillant

Vše je uvedeno zde http://www.mvcr­.cz/clanek/osob­ni-doklady-642319.aspx?q=Y2hud­W09NA%3D%3D

Další odpovědi
HHanka

Rychlopas-je do týdne-stojí 1500,–-platí ale jen na rok, nebo normal pas-platí snad deset,15 let-vydají ti ho za 3 týdny a zaplatíš 600 kč.