josef20

Kolik stojí 1kwh vys.a níz.tarifu u ČEZ?

u ČEZ v ústeckém kraji
Doplňuji:
u ČEZ při D25

Nejlepší odpověď
perry001

V jaké distribuční sazbě máte na mysli? například u sazby D25d je cena jiná než v D45d apod. Distribuční sazbu najdete ve vyúčtování na druhém listu.
Doplňuji:
pouze silová elektřina (cena určená dodavatelem: VT= 2,119 Kč/kWh
NT= 1,223 Kč/kWh
Cena včetně tzv. ceny za distribuci (cena za distribuci je dána státem):
VT= 5,210 Kč/kWh
NT= 1,898 Kč/kWh

POZOR, u těchto cen silové elektřiny je započtena i daň z elektřiny, která činí 33,96 Kč/MWh.Abyste docílila konečné ceny pouze za komoditu, je potřeba od ceny za MWh/kWh odečíst tuto daň.

Další odpovědi
Alesh

Ač to není odpověď na otázku, tak přednedávnem jsem objevil zajímavý odkaz. Mohl by se hodit.

Zdroj: http://www.zme­naelektriny.cz/kal­kulacka