bobrik

Kolik stál karlovarský rohlík v šedesátých letech? Byl moc dobrý a měl na sobě jakoby žíly.

Nejlepší odpověď
anonym

Obyčejný rohlík stál 0,30 Kčs (později 40 hal.)
loupák 0,35 Kčs
karlovarský 0,45 Kčs
koláček(šáteček) 0,50 Kčs
dalamánek 0,50 Kčs
veka 2,00 Kčs
makový závin 5,00 Kčs
vánočka 5,00 Kčs

A jaké to bylo dobré pečivo. 🙂

Další odpovědi
hanulka11

Moc mi chutnal, taky si na něj vzpomínám a když vidím ty dnešní- není to ono.
Stával mám dojem 0,35hal uvidíme jak si pamatují ostatní

arygnoc

takové rohlíky dnes už nikdo neumí udělat.
cenu si nepamatuji, ale byli vynikající.

baghira

Myslím, že obyčejný 0,30, karlovarský 0,40.

Vzhledem k průměrným platům tehdy a teď je to cca 4,00 a 5,00 v dnešních cenách.

anonym

Rohlík obyč.-0,30Kčs,Rohlík tukový-0,40Kčs,Houska sladká maková-0,60Kčs,Bochník chleba 2kg-5,6OKčs,Karlovarský rohlík-0,50Kčs,Šáteček marmeládový-0,45Kčs,Tvarohový-0,60Kčs,Kobliha-1 Kčs,Plundra(něco jako šáteček,nebo se tomu říkalo hřeben)0,60–0,80 Kčs,dle náplně.Sobotní rohlíky byly za 0,40Kčs.Pekárna Kraslice a Sokolov