Katkaa

Kolik si vydělává manažerka?

od nejmenší sumy po největší :)

Odpovědi
Zbynas

Záleží čeho, jak vysoko atd. 15 000 – cca 200 000? Nevím, která je nejplacenější manažerka, kdyby manažer, něco bych dal dohromady :)
Doplňuji:
mowla – jasné, ale ber v potaz, že manažerka čehokoliv nebude bárt minimální plat, pokud není manažerkou svého vlastního podniku a není tam jediným zaměstnancem :) Ale znám případy jakoby manažerek za 15k :)

anonym

Jaký je minimální plat???
;-D
Maximální není nijak omezen – záleží jen na profitu podniku a přínosu „managerky“ k němu.
___
BTW – nejvíc, obvykle, vydělávají managerky, které vybudují a řídí vlastní podnik… Takové ale mohou i snadno zkrachovat.

Drap

Záleží na tom, na manažerku se ptáš. Manažer může mít měsíční plat v rozmezí: Od základní mzdy po několik milionů

mosoj

Manželka je už v důchodu.

daemos

Záleží, jak jí jde blowjob

ivzez

Včera jsem (asi tobě) odpověděla,
že manažerka není povolání.

Zajímá-li tě, kolik si může manažerka vydělat,
vyjdi z mé včerejší odpovědi a zeptej se konkrétně
(nebudu sem vypisovat všechny možnosti).

Buď doplň tuto otázku nebo pokračuj dole v diskuzi
(nezakládej ke stejnému tématu další otázky).
Doplňuji:
Zjednoduším to: Od cca 10.000 Kč po několik set tisíc měsíčně.
Ti, kdo se takto ptají, ale zpravidla na ty vyšší posty „nedosáhnou“.

McArthur

Dnes už existují manažerky přes úklid i manažerky z různých stupňů managementu ve firmách. Platy mají obvykle jen ty první, ty druhé jsou placené za odvedenou práci např. podílem na zisku a takový plat může jít do milionů.