Jakub147

Kolik si vydělá průměrný soukromý taxikář v Praze ?

Přibližně stačí.

Nejlepší odpověď
SengSS

Žádný neznámý , jednoduchý pokavaď by jsi jezdil jako sám na sebe tak nic , jelikož v Praze jede těžká mafie v taxikaříně takže nejlepší si koupit koncesi a zaplatit pronájem vysílačky některé z společností a máš jistotu že budeš jezdit …;-) … , mám hodně přátel mezi taxikářema :) …

Další odpovědi
Drap

Je tam spousta neznámých. Kolikm jezdí, počet kolometrů, náklady na palivo, režie, opravy auta, pořizovací náklady. Musel by jsi si udělat nějaký propořet. Jejich výdělek se může pohybovat od 0 dp 100 000 měsíčně