bolak

Kolik si vydělá popelář?

Na základní škole nás učitelky často strašili, že pokud se budeme špatně učit, budou z nás popeláři, to si popeláři žijou vážně tak špatně? Proč jsem od žádnýho učitele nikdy neslyšel: „Koukej se pořádně učit, nebo skončíš na kase v Kauflandu.“? (paradoxně třeba od matikářky by to byla docela dobrá hláška)

Nejlepší odpověď
Drap

Je to otázka pohledu , a to co vám učitelka říkala, tak už dávno neplatí. Popeláři neberou všude stejně. Je to závislé od firmy, která tě zaměstná. Platy popelářů se většinou pohybují od 15.000 – do 25.000 Kč. Bohužel, sehnat práci u popelářů je bez známostí nemožné.

Další odpovědi
fcoop

Nikdy jsem nezahlédl inzerát,který nabízí místo popelky.
Asi bude velký zájem.
http://prace.kur­zy.cz/urad-prace/volna-mista/ridici-popelarskych-vozu-83323-profese/

anonym

pro Drap
Tak to musíš být z hodně velkého města.U nás (teda v blízkém městě, 6000 obyvatel) mají popeláři od 10 – 12 tisíc a to přes léto ještě sekají trávu a odvážejí, stříhají různé okrasné keře, popř.uklízejí po nějaké větší akci ve městě (pouť, cyklistické závody apod.)

Beer4Real

U nas na jizni morave muj znamy co dela popelare bere u jedne velke firmy priblizne 12,5 tisice.

klob1

Přesně to nevím,ano za socáka,moc neměli,ale za to dnes,se nikomu nezdá kolik mají a dokonce třeba se k nim dostat,je také dost umění.Není to vůbec lehké!A co vše člověk musí splnit,to by nikdo nevěřil! I,když ta práce je obdivuhodná,co všechno musí vydržet!A myslím si,že mají dost zasloužené peníze.není ani co závidět.važím si jich..Vezměte kolik dětí chce být popelářem,nebo chtějí mít doma popelářské auto.Nechápu ,proč se jmenují popeláři,když už ten popel nevozí?Ale za to se jim práší od práce a někdy to je o zdravíčko..když to vezou na svoz,na tu Biologickou bombu třeba k Dobrušce.