Mousinek

Kolik si vydělá kosmetička? Děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To záleží podle toho jak je šikovná a kolik má zákazníků.
Ale to je stejné v každém povolání.

Další odpovědi
iceT

Podle toho jak je schopná,s jakou kosmetikou pracuje,na jak dobré adrese má salon,kolik má denně zákaznic a jaké procedury provádí.A taky na konkurenci.Byla jsem kdysi ve městě a kosmetička si za stejný úkon vzala dvakrát tolik jako jiná v menším městě.

BEAES

Znám kosmetičku, která si sotva vydělá na nájem a jiná je těžce v balíku, záleží co vše nabízí zákazníkům za služby, a také musí mít svou klientelu, myslím, že je to ze začátku kol.10,000 Kč a časem snad i více, pokud je šikovná. Také záleží s jakou značkou pracuje. Málo kdo zaměstná ve svém salonu kosmetičku, většinou jede na svůj ŽL.