Madeleine

Kolik si vydělá aranžérka?

Ahoj,chtěla bych se zeptat, kolik si vydělá aranžérka nebo propagace reklamy. Zjištuju to pro svou přítelkyni, děkuji! :))

Nejlepší odpověď
venkovan

Existují tabulky průměrných platy různých profesí.
Aranžérka která chce tuto práci dělat pro peníze to bude mít těžké. To je práce u které je potřeba velké srdce, k lidem pro které aranžování připravuje, hodně fantazie a potom budem mít třeba víc peněz.
Reklama – tam je taky velká konkurence. Takže kdo umí, má šanci na další zakázky. kdo umí hodně – má tolik zakázek, že si může dovolit dát vyšší cenu. A tím se mu zákazníci vytřídí – co chtějí cenu respektovat a ti co ne.

Další odpovědi
Drap

Dobrá může vydělávat hodně, horší dělá třeba ráda za základní plat a mizerná nezežene práci vůbec.