Kolik si vezme garant, například na hostinskou činnost?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Je to na vzájemné dohodě,podle toho,jakej je kdo „vydřiduch“.
Mně jedna nabízela za garanci na pedikúru 1000,– Kč,protože jsem jí to odmítala dělat,tak si myslela,že chci peníze. Nejenže bych to nedělala kvůli opravdu velké zodpovědnosti,ale tou navrhovanou částkou mě dost šokovala vzhledem k tomu,jak moc o to stála.

Další odpovědi
ivzez

Záleží na tom, jak se podnikatel s garantem dohodnou.
Zrovna ta hostinská činnost mi přijde dost odpovědná (kvůli případným
zdravotním problémům zákazníků), tam by to mohlo být poměrně drahé.

Drap

Záleží na dohodě. Nelze odpovědět. Záleží i na lokalitě. Znám případ kdy garant poskytl garanci za jednorázových 5,000, znám garanta za 2,500 každý měsíc a jednoho, který garanci dokonce poskytuje zdarma. Nutno uvést, že vše je mezi lidmi, kteří se již dříve znali.