T3NY

Kolik si při zakládání firmy můžu vybrat předmětů podnikání?

Zdravím, je možné si např. vybrat jako předmět podnikání stavebnictví a k tomu např. zdravotnictví?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Je potřeba na některé živnosti splňovat vzdělání, nebo mít garanta.

Pokud se jedná o živnosti „volné“ tak je můžeš mít klidně všechny:-)

Další odpovědi
anonym

Kolik? – živností si můžeš ´pořídit´ kolik chceš a jakých chceš.

veselator1

Je to tak, počet myslím nijak omezený není. Myslím si, že ze začátku je určitě lepší si jich vybrat víc, aby to tam pak člověk nemusel přidávat zpětně. Já si například své podnikání nakonec rozjel v oboru, který jsem tam původně ani neměl v plánu přidat. Teď v tomto oboru dokonce i zvažuji založení s.r.o. přes https://sidlo­firmypraha5.cz/ V momentě, kdy jsem si živnost zakládal, tak by mě vůbec nenapadlo, že to takto dopadne.