STUDENTKAEVA

Kolik si na léto kupujete PLAVEK?

Nejlepší odpověď
anonym

Mám jich několik,beru si s sebou k vodě vždy dvoje, abych byla po každém koupání v suchu. Nesnášim mokrý plavky na těle. Jsem na to hrozně choulostivá, hned nastydnu.

Další odpovědi
anonym

Mám asi troje – ale už ´kolik let´…
😁

iceT

Jedny,na co taky vícero?

petra15

Jedny:-)xD

Drap

Letos určitě žádné

huxa

Žádné. Už deset let mám jedny kraťase, které používám i mokré.

badisko

Plavky …:D no zadne …jsem prakticky mam v lete kratasy a v tech se i koupu … kratasu mam povicero .....:D …ikdyz minulej tejden jsem se byl koupat nez jsem sel do pradce …voda a ceklove pocasi nebylo nic moc …:D pouzil jsem neopren ktery vozim v aute …nachazim se v chladnejsim podnebi .....(Irsko) …zrovna je tady asi 19 stupnu …:D to mohu povazovat za parak …:D
Doplňuji:
Plavu vyhradne v oceanu sprchuji se ve sprse …a koupu v delfinariu (vana) na ty 2 posledni moznosti plavky nepotrebuji to da rozum …:D

marci1

Jedny a jedny má doma v záloze, které slouží jako alternativa. 🙂

gulag

Tam kam chodim zadne plavky nepotrebuju…

lota

Některé léto ani jedny, letos asi dle nabídky 1 – 3.:-)

nsk2810

Já si žádný nekupuju, ale k moři si většinou beru jedny na opalování a dvoje na plavání. Ale tenhle problém bych moc neřešila.

Lenka2310

Hodně 😁 Plavky jsou moje, ale abych se necítila tak provinile kupuju je na <a href=„http://­www.zlateslevy­.cz/“ title=„Slevy“>Sle­vy</a>

petra15

Priznám se ted, – asi desatery. Snad uz to nikdo necte:-)xD