mata

kolik si myslíte že padne gólů za celý hokejový turnaj v sochi 2014 já myslím 55

góly v SOCHI

Nejlepší odpověď
arygnoc

po tých góloch ma nič, ale ten prepis!

v českom jazyku sa nepoužíva ANGLICKÝ prepis z azbuky (tzv. transliterácia), ale transkripcia (fonetický prepis).

Teda nie SOCHI, ale Soči.

Nesnažme/te sa byť za každú cenu in – niekedy je to smiešne, ako aj v tomto prípade.

Další odpovědi
cukrar

Na olympiádě v Soči padne více golů.

anonym

746 gólů. Tvých 55 by stačilo tak pro jedno mužstvo, např: Rusko v 2013 nastřílelo 44 branek a dostali 14, to je 58 branek u jednoho týmu.