hudzu

kolik si můžu přivydělat při pracovním úřadu a když by byl výdělek 2000 musí se to hlásit na PÚ

Nejlepší odpověď
myšpulín

Pokud vím, tak výše možného výdělku byla stanovena do 4.000,– Kč hr./měsíčně.
Určitě je třeba to ale na ÚP nahlásit, když by ne, tak by Vám mohlo hrozit, že by Vás pak vyškrtli z evidence a odebrali případnou podporu v nezaměstnanosti.