rady74

Kolik si bere pojištovna

Kolik si bere pojištovna za předčasné vyplacení životní pojistky?

Odpovědi
hanjimka

Předčasné vyplacení životní pojistky není.Máte nárok na odbytné nebo odkupné.Kladná hodnota začíná být na pojistce většinou až po 3 letech.Ale určitě nedostanete tolik kolik jste tam dal.Zkuste si zajít na pobočku a poproste o výpočet částky v případě odkupného.Sami vám řeknou kolik to dělá.Počítejte,ale že vypovídat předčasně se opravdu nevyplatí.Spíš bych doporučila snížení pojistného nebo převedení do splaceného stavu.Ale vše záleží na tom jak dlouho a kolik platíte.

hanulka11

Pokud to zrušíte předčasně budete i 1/2 roku čekat na vyplacení.Opravdu se řádně informujte protože přidete i o dost velký peníz, také záleží na pojišťovně u které máte pojištění sjednané.

http://www.zla­takoruna.info/clan­ky/45-11-zivotni-pojisteni/21596-prestup-k-jine-pojistovne-neexistuje