Lgee

Kolik zhlédnutí má průměrně video na YouTube?

Kolik ma průměrné video na YouTube zhlédnutí a jak se lidé dostanou k těm, které nejsou sdílené, když ještě nemají žádné zhlédnutí?

Odpovědi
IT

V únoru 2015 mělo video na YouTube v průměru 5 594 zhlédnutí.
Zdroj: http://tubula­rinsights.com/a­verage-youtube-views

Videa, která nikdo nesdílel a nemají žádná zhlédnutí můžeš i tak najít pomocí vyhledávání. Buď přímo přes YouTube a nebo např. přes Google či Seznam.

Jinak náhodně vybíraná videa, která nemají skoro žádná zhlédnutí můžeš sledovat na stránce www.petittube.com 😉.