Kamionacka09

Kolik se vam podarilo shodit nejvic kg a za jak dlouho?

Nejlepší odpověď
tom004

Shodit 60 kg velice rychle,nebyl problém.Dostat ten šutr na tu metrovou zeď,to byla dřina. 🙂

Další odpovědi
Drap

Nikdy jsem nehubl pomocí diety a podobně. Jen jednou jsem zhubl asi 11 kg během 14 dnů, ale bylo to vlivem nemoci. Asi za dva nebo tři měsíce jsem to zase nabral.

Děda Louda

Ať chodím, jak chodím, nikdy se mi nic schodit nepodařilo. Školu jsem vychodil, tedy absolvoval úspěšně.

Jikra

23kg za „pouhé“ 2 roky.