Kroupič

KOLIK SE TAK ZA DEN UJEDE NA KANOI KM???

Když jedete nějakým volným tempem, kocháte se krajinou a nepádlujete jak zběsilí :D S tím, že by se třeba jezdilo cca 7 hodin ? ? ?

Nejlepší odpověď
Pájo

Těžko přesněji řici… Záleží na tom kde, resp. na jak rychlé vodě (řece), jestli pojedete na gumotexové (nafukovací) nebo na laminátové, PVC kanoi… sám, ve dvou, se zátěží…

Další odpovědi
Alesh

Záleží jak moc chlastáte. 🙂
Ber to takhle: kánoe je o něco rychlejší než chůze. Na druhou stranu vás jistě pojede víc, takže se vždycky někdo někde zasekne, čeká se na něj, udělá se, čili vylejvá vodu apod. Dále musíš přenášet některé úseky. Tu se zastavíte na pivo, tu na oběd, tu vymočit. Podtrženo sečteno tak něco kolem 25 km/den. Operativně to ale musíš třeba upravit, záleží třeba jak se hodláte ubytovávat, pokud stan, tak musíš i vybrat dobré místo, kde jde stanovat, hospoda poblíž apod. Když by vám po prvním dnu přišlo těch 25 km málo, tak další den si dáte víc, ale pak zas už nastupuje únava atd. Zkrátka je to dost individuální.

iceT

Po proudu nebo proti proudu?