Respekt

Kolik se platí u zvěrolékaře ? A kde je zvěrolékař nejlevnější ?

Ovšem tím nechci šetřit na kvalitě vyšetření

Nejlepší odpověď
Funna

tak jo všude jinde…podle jeho sazebníku…tito lékaři jsou soukromí, je jen na nich, kolik co u nich stojí…a kde jsou nejlevnější?…co to je za otázka?…to pojedeš např. z Prahy, do Brna, když ti řeknu, že v Brně???

Další odpovědi
Drap

U každého jinak. Ceny jsou smluvní.

mosoj

Nejvíce zaplatíš na klinikách ( tam zaplatíš i když vezmeš jenom za kliku), nejméně v takových menších vesnických ordinacích. Bohužel když potřebuješ třeba RTG musíš na kliniku.

Dnes jsem byl s kocourem. Vyšetření +jedna injekce ATB 123 Kč.
Doplňuji:
Na klinice zaplatíš těch 123 Kč jenom za vyšetření.

smile11

Jo hochu zlatej… my jsme jednou jeli k veterináři s naší kočkou a platili jsme snad 1000 nebo 2000.

johana 56

Na mapě najdete nejbližší veterinární ordinaci v okolí svého bydliště.Také vybavení,speci­alizaci a kontakty.Ceny vyšetření a zákroků se liší,zjistit nejlevnější znamená pár ordinací obejít.

http://www.veterina-online.cz/mapa-veterinarnich-ordinaci/